TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl
KTO OTRZYMAŁ BILET?
Dodał: RS, 29 Lutego 2012

Zakończyliśmy konkurs, dokonaliśmy losowania i wyłoniliśmy osobę, która otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl "Zamknięty świat", który 23 marca odbędzie się w Rawie Mazowieckiej. Ponadto dwie osoby otrzymają koszulki serwisu KochamRawe.pl

23 marca o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się spektakl „Zamknięty Świat” w gwiazdorskiej obsadzie: Zofia Czerwińska, Krystyna Sienkiewicz, Anna Dereszowska, Rafał Cieszyński, Dariusz Taraszkiewicz.

Aby wygrać jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl wystarczyło odpowiedzieć poprawnie na 2 z 3 opublikowanych w tym miejscu pytań.

Wszystkim, którzy znali odpowiedź i przysłali do nas mail - serdecznie dziękujemy.

Bilet na spektakl (dla 2 osób) trafi do wyłonionej w drodze losowania...

Pani ANNY LISOWSKIEJ 

z ul. Jana Sobieskiego.

Koszulki serwisu KochamRawe.pl (jako nagrody pocieszenia) wyślemy do:

Pani EWELINY JAKUBIAK

i Pana RADOSŁAWA KACZMARKA.

GRATULUJEMY!

Niebawem opublikujemy również wywiad m.in. na temat spektaklu, którego Robertowi Stępowskiemu (KochamRawe.pl) udzieliła aktorka Krystyna Sienkiewicz.

O SPEKTAKLU: Kłamstwo w kłamstwie i intryga w intrydze - tak w skrócie można określić tę, dziejącą się w czterech ścianach, komedię. Dodatkowo na scenie obserwujemy rozbrajający śmiechem pojedynek dwóch gigantek polskiej sceny rozrywkowej: Krystyny Sienkiewicz, wcielającej się w postać ekscentrycznej staruszki, i Zofii Czerwińskiej - miłującej się w darciu kotów sąsiadki. Lucyna (Krystyna Sienkiewicz), przemiła singielka na emeryturze, by zabić nudę wymyśla sposób na towarzystwo nie do końca lubianej koleżanki. Sprytnie wykorzystując swoją starczą nieudolność, nieświadomie wplątuje siebie, znerwicowaną córkę Antoninę (Anna Dereszowska), Filipa (Rafał Cieszyński) - syna lekkoducha, maczającego swoje nieskażone pracą rączki w brudnych interesach - oraz tajemniczego bezdomnego w historię, której finałem są… fajerwerki Palermo odpalone wraz z mężem nieboszczykiem na kilkanaście godzin przed nocą sylwestrową.

Sztukę zrealizowano przy wsparciu Austriackiego Forum Kultury w Warszawie.
Reżyseria – Dariusz Taraszkiewicz
Autor - Catherine Aigner

Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury,
ul. Krakowska 6c, tel.: (46) 815 47 13

[cena biletu: 80zł]

 

ZAPRASZAMY WŁAŚCICIELI RAWSKICH SKLEPÓW DO WSPÓŁPRACY

Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Pokaz Talentów Gimnazjum nr 2

Reklama