TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl
Miasto skupuje mieszkania przy Pl. Piłsudskiego po 3 tys. zł/m kw.
Dodał: www.KochamRawe.pl, 7 Kwietnia 2017

- Jeszcze w tym półroczu miasto będzie właścicielem większość tych lokali. Myślę, że do końca roku wykupimy resztę – mówi Dariusz Misztal, burmistrz Rawy Mazowieckiej.

BIURO OGŁOSZEŃ TV KABLOWEJ znajduje się w Rawie przy ul. Warszawskiej 6. KLIKNIJ>>>

Władze miasta finalizują właśnie zakup kolejnych mieszkań przy pl. Piłsudskiego 4 w Rawie Mazowieckiej. Po wykupie wszystkich lokali, miasto chce wyremontować budynek i w całości przeznaczyć go na cele publiczne. W tej chwili tylko na parterze znajdują się wydziały Urzędu Miasta, a na piętrze 10 lokali mieszkalnych, które samorząd chce wykupić. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ>>>

W ubiegłym roku miasto kupiło pierwsze trzy mieszkania. W tej chwili finalizowany jest zakup kolejnych trzech.

- Z pozostałymi właścicielami prowadzimy rozmowy. Nie wszyscy chcą tylko pieniądze. Niektórzy chcieliby zamienić swoje mieszkanie na inny lokal lub działkę. Dlatego też ustalenia nieco się przedłużają – wyjaśnia burmistrz Dariusz Misztal. Zapewnia jednak, że właściciele wszystkich lokali wyrazili zgodę na wykupienie ich przez miasto.

- Na razie udaje nam się kupować te lokale w cenie nie przekraczającej 3 tys. zł/m kw. i mamy nadzieję, że pozostałe wykupimy w podobniej cenie – wyraża nadzieję burmistrz Misztal.

Jeśli miastu faktycznie się uda wykupić wszystkie lokale do końca tego roku, wówczas w 2018 roku zostanie przygotowana stosowna dokumentacja techniczna, dotycząca remontu budynku. Wówczas zostaną podjęte również działania, w celu pozyskania zewnętrznych środków na ten remont. Jeśli wszystkie prace przebiegałyby pozytywnie, pierwsze prace mogłyby ruszyć najwcześniej w 2019 roku.

Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Pokaz Talentów Gimnazjum nr 2

Reklama