TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl
Dodał: www.KochamRawe.pl, 15 Lutego 2017

Syndyk wycenił Hotel Ossa na niespełna 168 mln zł i szykuje go do sprzedaży. Bank PKO BP domaga się zwrotu 160 mln zł długu (plus odsetki). Czy to oznacza zamknięcie Hotelu Ossa, który niedawno hucznie obchodził swoje 10-lecie, a tym samym likwidację jednego z największych pracodawców w powiecie rawskim?

Dodał: KochamRawe.pl, 17 Maja 2017

W dniach 19-20 maja 2017 r. odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Ordynatorów i Kierowników Klinik Chirurgii Ogólnej w Ossie k. Rawy Mazowieckiej.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 9 Lutego 2017

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Rawie Mazowieckiej 17 lutego organizuje bezpłatne szkolenie na temat wdrożenia nowego programu Interaktywny Płatnik Plus (IPP).

Dodał: www.KochamRawe.pl, 3 Lutego 2017

Krótszy okres przedawnienia należności z tytułu składek ZUS i roszczeń o zwrot nadpłaconych składek, nowe zasady zatrudniania i rozliczania pracowników ze Wschodu, a także większa kontrola umów o dzieło – to najważniejsze zmiany w obszarze ubezpieczeń społecznych, jakie czekają nas w 2017 roku. Co oznaczają one dla przedsiębiorstw?

Dodał: www.KochamRawe.pl, 3 Września 2016

Coraz większe zainteresowanie działkami przy ul. Białej. Tajemniczy inwestor, za pośrednictwem firmy deweloperskiej, chce kupić kilkanaście hektarów i wybudować halę logistyczną. Ceny działek poszybowały w górę.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 22 Maja 2015

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej posiada środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w wieku 45+. Wysokość limitu środków na 2015r to kwota 230 tys. zł.

Dodał: artykuł sponsorowany, 19 Kwietnia 2015

27 kwietnia o godz. 12 w Starostwie Powiatowym odbędzie się konferencja, podczas której pracodawcy dowiedzą się jak pozyskać wsparcie w zakresie kształcenia ustawicznego i dofinansowanie na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 7 Lutego 2015

To już pewne. Firma Baker Hughes Poland pod koniec 2015 roku rozpocznie działalność w Rawie Mazowieckiej. Ma zatrudnić 120 osób i kooperować z innymi firmami z naszego miasta oraz regionu.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 22 Października 2014

700 osób bezrobotnych planuje zaktywizować w tym roku Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej, wydając na ten cel ponad 4 mln zł. Wciąż są pieniądze dla osób bezrobotnych, chcących uruchomić swoją działalność gospodarczą.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 6 Sierpnia 2014

Posiadasz małą lub średnią firmę zarejestrowaną w Rawie Mazowieckiej i chcesz pozyskać bezzwrotną dotację na jej rozwój? Wejdź na stronę www.aiir.pl i wypełnij ankietę. Konsultanci sprawdzą za Ciebie nieodpłatnie, czy masz szanse na dotację i skontaktują się z Tobą. Poniżej kilka porad związanych z dotacjami dla przedsiębiorców.

Strona 1 z 4 [1] [2] [3] [4]
Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Pokaz Talentów Gimnazjum nr 2

Reklama