TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl

Właścicielem portalu KochamRawe.pl jest firma ROSTER. Portal istnieje na rynku od 2009 roku. W czasie naszej działalności zuskaliśmy duże zaufanie Czytelników i Reklamodawców.

Jesteśmy także operatorem planszowego programu lokalnego w rawskiej telewizji kablowej i to w naszym biurze (ul. Warszawska 6) mozecie Państwo zamawiać reklamy i ogłoszenia, które mają się ukazać w programie lokalnym TVK należącym do sieci Multimedia Polska.

Jesteśmy także właścicielami działającego od 2008 roku portalu MarketingMiejsca.com.pl skierowanego do branży zajmującej się marketingiem miast i regionów. Od 2011 roku wydajemy także książki m.in.:  "Marketingowe Vademecum Wiedzy Lidera Samorządowego", "Inny świat - czyli subiektywny przewodnik po marketingu miejsc". Pamiątkowe i okolicznościwe albumy poświecone najważniejszym wydarzeniom z najnowszej historii Rawy. A także książki na zlecenie. Wydawnictwo ROSTER wydało m.in. książki: Danuty Dębskiej i Artura Guta. 

W obszarze redakcyjnym współpracowaliśmy m.in. z portalem Onet.pl, Infor Ekspert i Polskim Wydawnictwem Marketingowym, gdzie odpowiadaliśmy m.in. za zbudowanie "Miesięcznika Warszawskiego".

Właścicielem firmy ROSTER jest Robert Stępowski, były dziennikarz lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich mediów. Publikował m.in.: w dzienniku "Rzeczpospolita", współpracował z Programem Pierwszym Polskiego Radia, kierował redakcją internetową Radia Dla Ciebie w Warszawie, a także tygodnikiem "Nasze Miasto" w Ciechanowie. Jest autorem wielu książek o promocji miast i regionów, a także szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Prowadzi wykłady, szkolenia i prelekcje na teremie całej Polski. Komentuje istotne w branży marketingu miejsc działania w ogólnopolskich mediach.

 

Biuro Reklamy i Ogłoszeń

/telewizji kablowej i portalu "KochamRawe.pl"/

ul. Warszawska 6

96-200 Rawa Mazowiecka

tel. 886 400 662, 503 021 483

e-mail: biuro@kochamrawe.pl

W sprawie doradztwa marketingowego prosimy o kontakt:

mail: rs@marketingmiejsca.com.pl

tel. 0 503 021 483

Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Pokaz Talentów Gimnazjum nr 2

Reklama