TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl
Ścieżka rowerowa na Sójcze w 2018 roku?
Dodał: www.KochamRawe.pl, 12 Marca 2017

- Osiągnęliśmy konsensus z naszymi partnerami i robimy wszystko, aby jeszcze w tym roku móc coś w zakresie ścieżki rowerowej zrobić – stwierdza enigmatycznie wiceburmistrz Marek Pastusiak.

BIURO OGŁOSZEŃ TV KABLOWEJ znajduje się w Rawie przy ul. Warszawskiej 6. KLIKNIJ>>>

Być może już na najbliższej sesji rady miasta zostanie uchwalony plan przestrzennego zagospodarowania terenów, przez które ma przebiegać ścieżka rowerowa. To umożliwi kontynuację procesu zamiany działek pomiędzy miastem i właścicielami terenów nad rzeką Rawką, przez które ma przebiegać ścieżka rowerowa, łącząca park z osiedlem Zamkowa Wola.

- W tym roku w budżecie miasta zarezerwowaliśmy na realizację tej inwestycji około 100 tys. zł. Nie są to duże środki, ale wystarczy, aby po otrzymaniu tytułu do władania tym terenem, przystąpić do prac – zaznacza wiceburmistrz Pastusiak.

Jeśli plany władz miasta uda się zrealizować, wówczas ścieżka łącząca park miejski z osiedlem Zamkowa Wola powinna zostać wybudowana w 2018 roku.

Przypomnijmy jednak, że obecny burmistrz Rawy Mazowieckiej już w sierpniu 2015 roku zapewniał, że ten fragment ścieżki, zostanie wybudowany nie później niż w 2016 roku PRZECZYTAJ TUTAJ.

Pewne jest jednak, że w tym roku, w ramach rewitalizacji parku, zostanie wybudowany fragment ścieżki rowerowej przez park od ulicy Fawornej do ul. Łowickiej.

Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Pokaz Talentów Gimnazjum nr 2

Reklama